Hypio je portál, kde najdete pohromadě vše potřebné k zařízení hypotéky

Hypio automatizovaně porovnává nabídky hypotečních bank a jejich srovnání přináší v přehledné podobě. V nabídkách bank si tak můžete buď si sami vybrat a zařídit tu nejvhodnější, nebo se obrátit na naše zkušené hypoteční specialisty a veškerou práci nechat na nich.

Hypio ví, jak se hypotéka vyřizuje. Proto nabízí každému a zdarma portál, který uživatele provází vyřizováním hypotéky od začátku do konce, od výběru nemovitosti až k nastěhování. Pokud se rozhodnete využít služeb našeho hypotečního specialisty, dohlédneme na to, aby vše probíhalo podle plánu.

Zařízení hypotéky se neobejde bez právních služeb a my jsme na to připraveni. Na Hypio si můžete buď bezplatně stáhnout vzorové smlouvy nebo si objednat placenou službu advokáta a přípravu veškerých smluv nechat na něm.

 

Za služby hypotečních specialistů nám nezaplatíte nic navíc

Budete-li hypotéku řešit s naším hypotečním specialistou, nezaplatíte nic navíc. Odměna hypotečního specialisty za zprostředkování úvěru je hrazena poskytovatelem úvěru (tj. bankou) a Vaše náklady na vyřízení úvěru se tak spoluprací s námi nijak nenavyšují.

 

Informace týkající se zprostředkovatele

Hypio, s.r.o. (dále jen "Poskytovatel") je ve smyslu § 17 zákona č. 257/2016 Sb. (dále jen "ZSÚ") vázaným zástupcem samostatného zprostředkovatele SAB servis s.r.o.

Oprávnění k činnosti je možné ověřit ve veřejně dostupném registru https://apl.cnb.cz/apljerrsdad/JERRS.WEB07.INTRO_PAGE?p_lang=cz, v sekci „Přímé vyhledání“ po zadání identifikačního čísla 06472842.

Poskytovatel zprostředkovává úvěrové produkty následujících poskytovatelů:

 • Česká spořitelna, a. s. (tel.: +420 800 207 207)
 • Hypoteční banka, a.s. (tel.: +420 800 050 277)
 • Komerční banka, a.s. (tel.: +420 800 521 521)
 • mBank S.A., organizační složka (tel.: +420 222 111 999)
 • Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s. (tel.: +420 222 824 777)
 • MONETA Money Bank, a.s. (tel.: +420 224 443 636)
 • Oberbank AG pobočka Česká republika (tel.: +420 386 304 111)
 • Raiffeisen stavební spořitelna a.s. (tel.: +420 800 112 211)
 • Raiffeisenbank a.s. (tel.: +420 800 900 900)
 • Stavební spořitelna České spořitelny, a. s. (tel.: +420 800 120 120)
 • UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. (tel.: +420 800 140 014)

Poskytovatel při zprostředkování úvěrových produktů není nezávislým zprostředkovatelem ve smyslu § 81 ZSÚ a neposkytuje radu ve smyslu § 85 ZSÚ. Na základě informací, které Poskytovateli sdělíte, Vám Poskytovatel pouze doporučí úvěrové produkty, které odpovídají Vám sděleným kritériím. Následně Vám Poskytovatel zprostředkuje Vámi vybraný úvěrový produkt.

Za zprostředkování úvěrových produktů poskytuje poskytovatel úvěrového produktu Poskytovateli finanční odměnu, která se u jednotlivých poskytovatelů úvěrových produktů liší. Přesná výše odměny či pobídky je známá až po upřesnění podmínek poskytnutého úvěru a bude Vám sdělena poskytovatelem úvěrového produktu v rámci předsmluvního informativního formuláře ESIP. Máte právo vyžádat si údaje o výši provize, kterou v souvislosti se zprostředkováním spotřebitelského úvěru poskytují jednotliví poskytovatelé úvěrů, jejichž spotřebitelské úvěry Poskytovatel zprostředkovává. Poskytovatel nesmí současně pobírat odměnu nebo pobídku od spotřebitele i od poskytovatele úvěrového produktu nebo třetí osoby. Poskytovateli ani Hypotečnímu specialistovi nebudete hradit za zprostředkování  úvěru žádnou odměnu.

Svázání uzavření smlouvy o zprostředkování spotřebitelského úvěru s jakoukoli doplňkovou službou je zakázáno.

Případné stížnosti můžete zaslat prostřednictvím e-mailu na adresu hypio@hypio.cz. Poskytovatel odpoví na Vaši stížnost do 30 dnů od jejího doručení formou e-mailu.

V případě, že se případné spory s Poskytovatelem nepodaří vyřešit smírně, jste oprávněni obrátit se v rámci mimosoudního řešení sporu na Finančního arbitra (www.finarbitr.cz).

Orgánem dohledu je Česká národní banka (www.cnb.cz).