1

Zadáte Vaši představu

Nejprve je třeba, abyste vyplnili základní údaje o Vaší nemovitosti, případně o Vás. Hned poté se Vám buď ozveme, nebo si můžete vytvořit přístup do online portálu a s hypotečním specialistou komunikovat tam.
Portál Vám zajistí vždy aktuální přehled o stavu vyřizování Vaší hypotéky, můžete v něm komunikovat s Vaším hypotečním specialistou a také tam budete mít pohromadě všechny potřebné dokumenty.
2

Porovnání bank a výběr nejvhodnější

Náš hypoteční specialista porovná aktuální nabídky jednotlivých bank a doporučí optimální řešení pro financování Vašeho bydlení. Bude-li možností více, společně vybereme tu, která se Vám bude líbit. Pokud nám budou nějaké informace chybět, zeptáme se Vás.
3

Poskytnutí podkladů bance

Společně s Vaší pomocí dodáme potřebné podklady bance. Ta zhodnotí Vaše příjmy, závazky a účel úvěru. Následně připraví potřebné smlouvy, které s Vámi projdeme a navrhneme případné úpravy dle Vašich požadavků.
4

Podpis smlouvy a získání úvěru

Nakonec se potkáme v bance na podpis potřebných smluv. Po splnění podmínek pro čerpání úvěru banka uvolní peníze na Vámi vysněné bydlení.